Anime, Novinky

Nové hudební anime od Kyoto Animation

hibike_euphoriumKe konci minulého týdne byly spuštěny oficiální stránky k chystané anime adaptaci novely Hibike! Euphonium, kde jsou uvedeny jak podrobnosti o anime, tak i první upoutávka, která potvrzuje začátek vysílání v dubnu příštího roku.

Animace se ujme studio Kyoto Animation, které stojí například za anime K-On!, jehož protagonistky taktéž byly členky hudebního klubu. Režie se ujal Ishihara Tatsuya (Clannad, Kanon, Nichijou), scénař sepisuje Hanada Jukki (No Game No Life, Kyoukai no Kanata) a za vzhledem postav stojí Ikeda Shouko (Suzumiya Haruhi no Yuuutsu).

Protagonistkami příběhu jsou členky školního žesťového klubu, který se každý rok v soutěžích dostával až do celonárodního kola, ale několik posledních let se mu moc nedařilo. To se ale má změnit díky striktním pravidlům nového poradce.

Autorkou novely je Takeda Ayano, která ji publikovala před rokem. Její první novela, Kyou, Kimi to Iki wo Suru, jí navíc vynesla nominaci v soutěži Love Story Prize, jejímž cílem je odhalit nové talentované spisovatele.

V první upoutávce podkreslené jazzovou skladbou si můžete prohlédnout hlavní postavy společně s jejich nástroji – baryton, tuba, kontrabas a trumpeta.

Zdroje: ANN

Komentáře: 1

  1. Alpha

    Těším se ale chtěl bych aby KyoAni udělalo adaptaci nějakého drama něco jako clannad AS, protože ten by vypadal v kvalitě třeba Hyouky(a že ta už také není nejnovější) vypadal naprosto skvostně.

    Líbí / Nelíbí: Líbí 0 Nelíbí 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> [spoiler]