Anime, Novinky

Bližší pohled na nadcházející Kiznaiver

kiznaiver_mv2Minulý rok v říjnu jsme informovali o prvotním oznámení originálního animovaného projektu zvaného Kiznaiver, do něhož se pouští studio Trigger. Odhalení se zmiňovalo o formě televizního seriálu, k jehož premiéře dojde během letoška. Po nedávné aktualizaci oficiálních stránek již víme, že seriál zahájí v dubnu. Mezi novým obsahem byla rovněž nová upoutávka ukazující anime v pohybu. Kromě toho také představila hlasové obsazení a další jména tvůrčího týmu. Ke zhlédnutí je pod článkem.

Hned zpočátku jsme věděli o režisérovi Kobayashi Hiroshim, hlavní scénáristce Okadě Mari a návrhářce postav Yoneyamě Mai, která přetvořila původní návrhy mangaky Miwa Shiroua. Tato jména doplní skladatel Hayashi Yuuki, jenž se postará o hudební doprovod. Jeho tvorba byla slyšet v anime Haikyuu!! a Death parade. Za zvolenou barevnou paletou stojí Mikasa Osamu, který se podílel například na Shingeki no Bahamut: Genesis. Střihačem se stal Okuda Hiroshi, jehož otisk byl znát mimo jiné u nového filmového převyprávění Evangelionu. Animační práce má na starost studio Trigger, zatímco produkci jako takovou vede společnost Aniplex.

V hlavních rolích se můžeme těšit na jména jako jsou Kaji Yuuki, Nishiyama Koutarou, Satou Rina, Kuno Misaki, Yamamura Hibiku, Terasaki Yuka, Maeno Tomoaki a Shimazaki Nobunaga. Upoutávka ukazuje první náznaky toho, jak se do svých postav opřou. Píseň k úvodním titulkům poskytne hudební duo Boom Boom Satellites, které dodalo úvodní skladbu k anime Ninja Slayer From Animation. O závěrečnou píseň se postará kapela Sangatsu no Phantasia.

komentáře 3

 1. Megumigi

  *slyší hned na začítku baka* Takže harem… zas nic…

  Líbí / Nelíbí: Líbí 0 Nelíbí 0

  • kiki

   ,,nesuď knihu podle obalu“ krasný příklad toho rčení! Anime stojí za zkouknutí a jestlí je do postavy zamilovaná jedna a on do jiné, harém to není. :) Opravdu hezké anime, za poslední dobu jedno ze špičkových.

   Líbí / Nelíbí: Líbí 1 Nelíbí 0

   • Brango

    Souhlasím s kiki, Kiznaiver je pěkné anime. A rozhodně to není háremovka, Megumigi dělá zbytečné předsudky.

    Líbí / Nelíbí: Líbí 0 Nelíbí 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> [spoiler]