Novely, Novinky

Novela Ookami to Koushinryou hlásí návrat po pěti letech

spice_and_wolfJe tomu již deset let, co vyšla první kniha ze série Ookami to Koushinryou. Při této příležitosti se rozhodl její autor, Hasekura Isuna, vydat pokračování této série. Fanoušci se ho dočkají již příští měsíc v časopise Dengeki Bunko Magazine, jenž se na japonská prodejní místa dostane devátého dubna. Samotné oznámení bylo doplněno ilustrací autora kreseb celé série, Ayakury Juu, s textem „Příběh moudré vlčice Holo a obchodníka Lawrence bude pokračovat!“.

Knihy vypráví o potulném středověkém obchodníkovi Lawrencovi, který na svých cestách narazí na vlčí bohyni Holo. Ta se k němu po dohodě přidá, a tak společně cestují a provádějí obchody v různých městech a vesnicích.

Série čítá dohromady sedmnáct knih, první z nich vyšla v roce 2006 a poslední se fanoušci dočkali v roce 2011. Novela inspirovala i několik adaptací, konkrétně dvě anime série, OVA a mangu, jež stále vychází. Kromě těchto novel je Hasekura Isuna znám i díky sérii vizuálních her World End Economica, která se skládá ze tří epizod, z toho dvě jsou dostupné i u nás prostřednictvím Steamu.

Zdroje: ANN, Crunchyroll

Komentáře: 1

  1. qwert2

    Teď ještě kdyby to dostalo i třetí sérii anime, tak bych se radostí asi pomátl.

    Pozitivně hodnocen. Líbí / Nelíbí: Líbí 7 Nelíbí 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> [spoiler]