Tlachárna, Zvěsti

Výstavu Madogatari navštívilo na 40 000 lidí, nově zamíří i do Nagoji

CaSuZPyUYAEp6WT.jpg largeNa konci srpna minulého roku jsme vás informovali, že se ke čtyřicátému výročí studia Shaft přichystala výstava, jež navštíví Tokio, Ósaku a Sapporo. Zamýšlená poslední zastávka v Sapporu skončila před více než týdnem a fanoušci, kteří ji nestihli navštívit, nemusí zoufat. Celá akce byla totiž natolik úspěšná, že bylo rozhodnuto o jejím prodloužení.

Na začátku května tak dostanou poslední možnost se na výstavu podívat obyvatelé a turisté v Nagoji. Výstava proběhne od 4. do 8. května ve druhém a třetím poschodí Nagojského střediska obchodu a průmyslu (adresa: 名古屋市千種区吹上二丁目6番3号). Vstupenky se v předprodeji objeví od 12. března za 1 800 jenů (asi 400 korun) a jejich počet bude omezen. Oficiální Twitter účet akce také zveřejnil pár fotografií z příprav na jednotlivé výstavy, jež si můžete prohlédnout níže.

Zdroje: ANN

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> [spoiler]