Anime, Novinky, Ostatní

Fairy Tail se vrátí v novém projektu

fairy-tail-54Letošní sedmnácté vydání časopisu Shuukan Shounen Magazine od Kodanshi oznámilo, že se připravuje nový projekt ze světa Fairy Tail. Na stránkách se dále neobjevily žádné další informace, jeho formát a obsah tak zatím zůstávají záhadou. Všímavější diváci animované série si již jistě všimli, že druhá řada ukončila svou pouť vysíláním před pár dny. Nabízí se tedy spojitost, že se snad bude jednat o pokračování, či nějaký další animovaný projekt.

První série se vysílala v letech 2009 až 2013 a po roční odmlce se populární shounen anime vrátilo. Manga také inspirovala několik spin-off příběhů, divadelní hru, slušnou porci OVA a další díla. Fanoušci tak nemusí být příliš smutní, protože se i po konci série dočkají dalších animovaných projektů. Nedávno byla totiž oznámena tři nová OVA, z nichž první bude dostupné spolu s exkluzivním 55. svazkem mangy 17. května v Japonsku, dalšího se dočkáme o měsíc později a třetí v pořadí bude vánočním speciálem, který vyjde společně s 58. svazkem 17. listopadu. Již před rokem byl navíc oznámen i druhý animovaný film, o kterém distributoři zatím mlčí.

Zdroje: ANN, ANN, ANN

komentářů 6

 1. semnikdo

  Hmm nechápu takže už bude jen OVA ?

  Líbí / Nelíbí: Líbí 0 Nelíbí 0

  • Lucy Dragneel

   OVY budou a měla by být další řada,která bude pokračovat tam kde skončila ;-) Ale to nevím přesně ;-)

   Líbí / Nelíbí: Líbí 3 Nelíbí 1

   • semnikdo

    díky :D

    Líbí / Nelíbí: Líbí 0 Nelíbí 1

    • Lucy Dragneel

     Není zač ;-)

     Líbí / Nelíbí: Líbí 3 Nelíbí 0

   • B.w

    Bude eště nějáká série??????????????????????

    Líbí / Nelíbí: Líbí 1 Nelíbí 0

    • Karma19

     Měla by být 7.9. ale to nikdo neví jistě a než to dojde k nám :D

     Líbí / Nelíbí: Líbí 0 Nelíbí 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> [spoiler]