Anime, Novinky

Nejnovější upoutávka na Flying Witch

5985Oficiální stránky chystané televizní série na motivy mangy Flying Witch dnes začaly streamovat v pořadí již druhou upoutávku, v níž si kromě ukázek animace můžeme poslechnout zamýšlenou úvodní znělku anime. Ta dostala název Shanranran feat. 96 Neko a pochází od zatím neznámého tvůrce. Samotný interpret 96 Neko (dá se číst jako kuro neko) je znám díky serverům Niconico a Youtube, kde prezentuje své přezpívané covery již existujících písní. V průběhu února pak postupně byly zveřejňovány návrhy vzhledu postav společně se seiyuu, kteří jim propůjčí hlas. Podívat se na ně můžete v galerii pod článkem.

V hlavních rolích uslyšíme Shinodu Minami, Suzuki Eri a nováčka Sugawaru Shinsukeho. S blížící se jarní sezónou byl také ohlášen přesný čas premiéry prvního dílu, jež připadl na 2:25 v noci z devátého na desátého dubna. Někteří šťastlivci se navíc dočkají předpremiéry, která se uskuteční 19. března v akihabarské pobočce řetězce Gamers. Lístky na tuto akci budou totiž rozdávány zdarma a pouze v omezeném nákladu. Informace o tvůrčím týmu a anotaci naleznete ve starší novince.

Zdroje: ANN, Crunchyroll

komentáře 2

 1. qwert2

  Představoval jsem si hlas pro Makoto trochu „mohutnější“, ale tak co se dá dělat.

  Líbí / Nelíbí: Líbí 1 Nelíbí 0

  • Ladardes

   Hm,kawaii zase vládne

   Líbí / Nelíbí: Líbí 0 Nelíbí 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> [spoiler]