Manga, Novinky, slideshow

Manga Bleach je blízko dokončení

bleachJestli patříte mezi pravidelné čtenáře mangy Bleach, tak jistě víte, že se manga blíží svému konci. A nyní byla odhalena stránka z dalšího vydání časopisu Shuukan Shounen Jump, ve kterém Bleach vychází, oznamující, že tato akční série skončí již za [začerněno] kapitol. Počet kapitol byl úmyslně začerněn, fanoušci si tedy na přesné číslo budou muset ještě pár dní počkat.

Manga se přitom do závěrečné části dostala před více než čtyřmi roky v únoru 2012. Bleach začal vycházet v roce 2001 v již zmiňovaném časopise Shuukan Shounen Jump a za tu dobu se dočkal 72 svazků. Zatím poslední vydaná kapitola je 680. v pořadí a fanoušci spekulují, že stejně jako v případě mangy Naruto, tak i Bleach skončí kapitolou s číslem 700.

Manga se dočkala mnoha adaptací jak ve formě anime série, tak i čtyř filmů nebo několika her. Nejznámější z nich je nejspíše anime série, která vycházela od roku 2004 do roku 2012 a která čítala 366 epizod.

UPDATE: V dnes vydaném v 73. svazku bylo prozrazeno, že manga se dočká celkem 74 svazků. To tedy znamená, že do konce mangy zbývá asi posledních 5 kapitol, což vyděsilo velké množství fanoušků. V příběhu je totiž stále mnoho nezodpovězených otázek, na jejíž zodpovězení nebude dostatek času.

Zdroje: Crunchyroll, ANN

komentáře 3

 1. micek micek

  Bleach skončil a musím říci, že způsobem opravdu trapným. Příběh měl skončit,

  Spoiler Zobrazit

  , ale to co předvedli tady je opravdu katastrofa.

  Líbí / Nelíbí: Líbí 3 Nelíbí 0

 2. micek micek

  Ten konec už jednou nastal. Chápu, že chtějí zodpovědět všechny otázky, ale měli tenkrát utnout a bylo by, takhle to vypadá na umělé prodlužování a ždímání peněz, navíc už to není ani tak zajímavé jako předtím. Hlavní postava, před tím dosáhla nějakého stupně, ale teď, po znovu získání schopností, neumí nic, trochu hloupé.

  Pozitivně hodnocen. Líbí / Nelíbí: Líbí 7 Nelíbí 1

  • Thorr

   No, kauza Bleach… Když jsem začínal s anime, tak se mi moc líbilo, ale časem se pro mě stal brakem. Vlastně celkové znechucení bylo už na takovém bodu, že jsem jsem anime dropl, u samého konce… A nebýt kamaráda, který bleach koukal, že poslední souboje s Aizenem začali, nedokoukám to… Některé momenty byly skvělé, některé už byly příšerné.. a ano, vše je o penězích, pokud měl bleach tolik zájemců, není divu, že se děj natahoval a natahoval, že dost věcí nebylo zodpovězených… Např. Kdo je vlastně ten jejich táta…. atd… (to říkám, jen do toho momentu, kdy porazili Aizena)

   Líbí / Nelíbí: Líbí 0 Nelíbí 0

Napsat komentář