Anime, Novinky

Všední problémy polodívek v lednu

demichanV sobotu bylo oznámeno, že se chystá anime adaptace mangy Demi-chan wa Kataritai (v překladu „Rozhovory s polodívkami“). A rovnou bylo zveřejněno, že se jej fanoušci dočkají na televizních obrazovkách příští rok v lednu. Další informace bychom se měli dozvědět v nejbližších dnech. Manga vychází od roku 2014 a za tu dobu vydala na tři svazky, čtvrtý svazek se má dostat na pulty obchodů 20. září.

Příběh se odehrává v moderní době ve světě, v němž se mýty a legendy staly skutečností v podobně existence pololidí. To znamená, že se zde můžeme setkat s upíry, sukubami nebo například s bezhlavými vílami. Kdysi tito pololidé žili na okraji společnosti, nicméně nyní jsou do ní začleněny. A v tomto světě se děj soustředí na středoškolského učitele biologie Tetsua, který některé tyto pololidi nejenže učí, ale snaží se jim i pomáhat jak s typickými problémy puberťáků, tak i s problémy, které vychází z jejich nadpřirozených schopností.

UPDATE: Známe již produkční štáb a byla zveřejněna i první upoutávka. Do režisérského křesla usedl Andou Ryou (obě série Gate), scénář si vzal na starost Yoshioka Takao (Elfen Lied, Zero no Tsukaima) a o převod postav z mangy do anime se postaral Kawakami Tetsuya (Shigofumi, Sword Art Online). Animace probíhala ve studiu A-1 Pictures.

Zdroje: ANN, Crunchyroll

komentáře 2

 1. qwert2

  Čtu mangu od té doby co to začali překládat, vážně jsem nečekall, že by to mohlo dostat anime :)
  Jsem příjemně překvapen.

  Líbí / Nelíbí: Líbí 1 Nelíbí 0

 2. Darkmoor

  To by mohla být celkem sranda, dám tomu šanci.

  Líbí / Nelíbí: Líbí 2 Nelíbí 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> [spoiler]