Anime, Novinky

Code Geass se dočká pokračování i s Lelouchem

code_geass_fukkatsu_no_lelouchJe tomu již více než 8 let, co skončila druhá série Code Geass. Je tedy podivuhodné, že bylo minulý víkend oznámeno pokračování. Zatím nebylo prozrazeno moc dalších podrobností, dokonce se ani neví, jestli se bude jednat o televizní sérii nebo o film. Nicméně byl už prozrazen název, který toho mnoho odhaluje. Nový projekt totiž dostal jméno Code Geass: Fukkatsu no Lelouch, což v překladu znamená Code Geass: Lelouchovo vzkříšení. Bylo již potvrzeno, že příběh se bude odehrávat několik let po skončení druhé série a že hlavní postavou bude skutečně Lelouch známý z předchozích sérií – nebude se tedy jednat o nějakého klona, alternativní dimenzi nebo něco podobného.

Krom toho byla oznámená i rekapitulační 3dílná filmová série. Ta by měla prokrýt všech 50 epizod prvních dvou sérií. Bylo již prozrazeno, že se vrátí seiyuu všech známých postav a že se dočkáme i několika nových scén. První film by se měl dostat do kin příští rok.

První série vycházela od podzimu 2006 do léta 2007. Druhé série se fanoušci dočkali o necelý rok později. Krom toho vyšla i kompilační OVA první sezóny, filmová pentalogie zachycující nový příběh časově se odehrávající mezi oběma řadami původního seriálu a jeden alternativní příběh zaměřen na Lelouchovu sestru.

Zdroje: ANN

komentářů 5

 1. Spenja

  Jak mohl Lenouch přežít???? Když ho Suzaku probodl ! [ Podle mne se stal nesmrtelným jako C.C. a díky tomu by bylo v pokračování možné cokoliv děj by se klidně mohl odehrávat o desítky nebo stovky let později. :D] Každopádně se těším na toto pokračování a doufám že to bude celá další serie a možná né jen jedna. Možné je cokoliv nezbívá nám nic než počkat :D

  Líbí / Nelíbí: Líbí 1 Nelíbí 5

 2. taranis
  Spoiler Zobrazit

  Pokud se bude jednat o důstojné pokračování jaké si Code Geass zaslouží tak beru všema dvaceti. Jen jestli R1 a R2 nenastavily laťku příliš vysoko – pak by bylo lepší pokračování nemít.

  Líbí / Nelíbí: Líbí 5 Nelíbí 1

  • Brango

   taranis (co se týče toho co máš zakryté jako spoiler, tak to si taky myslím. Až bude 3. série, tak uvidíme jestli jsme měly pravdu). A jinak si taky myslím že předchozí série nastavily laťku dost vysoko a třetí tak ve výsledku nemusí být nic moc. (Jako spousta jiných anime co má dvě série. První člověka dostane a pak čeká že druhá bude ještě lepší a nakonec je akorát zklamán). Ale v případě Code Geass to tak nebylo, jak první tak i druhá stála za to, tak doufám že bude i ta třetí.

   Líbí / Nelíbí: Líbí 5 Nelíbí 1

 3. Brango

  Nejlepší zpráva za celý rok. (Teda alespoň pro mě). Code Geass je jedno z mých nejoblíbenějších anime, takže jsem neskutečně rád že bude pokračování. A rozhodně jsem rád že bude příběh navazovat na druhou sérii Code Geass. (Kdyby to byl další spin-off, tak by to už tak dobrá zpráva nebyla). :)

  Líbí / Nelíbí: Líbí 5 Nelíbí 1

Napsat komentář