Anime, Novinky

Konosuba se připomíná

konosuba_2Na začátku týdne se na oficiálních stránkách chystané druhé televizní série k anime Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! objevila nová hlavní ilustrace, jež je k vidění v náhledu článku. Kromě toho byly zveřejněny i návrhy několika vedlejších postav, které si můžete prohlédnout dole v galerii. Již z dříve bylo oznámeno, že anime se na televizní obrazovky dostane již jedenáctého ledna příštího roku.

Jak si pozornější z vás mohli všimnout, nová televizní série nebude navazovat na předchozí sérii, ale na OVA, která vyšla letos v červnu. V ní byla představena nová postava, Yunyun, jež je dlouholetou rivalkou Megumin. Seiyuu z první série si nechali své postavy a stejně tak ani u produkčního štábu nedošlo k žádným větším změnám. Dokonce i úvodní a závěrečnou znělku zazpívají stejní interpreti jako u první série.

Pro neznalé jenom přípomíname, že protagonistou příběhu je nerd Satou Kazuma, který zemřel při autonehodě. Po smrti mu byla bohyní nabídnuta možnost, aby se společně s jednou věcí, co si vybere, přesunul do středověkého fantasy světa a zde pomohl porazit krále démonů. Kazuma souhlasí a jako jednu „věc“ si vybírá právě onu bohyni.

Zdroje: Crunchyroll

Komentáře: 1

  1. Brango

    Prý: Který zemřel při autonehodě. Tak to mě rozesmálo. :D
    Ti co anime viděly a pamatují si první díl, tak ví proč. ;)

    Pozitivně hodnocen. Líbí / Nelíbí: Líbí 8 Nelíbí 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> [spoiler]