Anime, Novinky

V létě se podíváme do tanečních sálů

ballroomV posledním vydání časopisu Shuukan Shounen Magazine společnosti Koudansha jsou zveřejněny podrobnosti o chystané anime adaptaci mangy Ballroom e Youkoso (v překladu „Vítej v tanečním sále“). Zatím neznáme moc podrobností, nicméně oznámen již byl produkční štáb i informace, že anime se do vysílání dostane v létě.

O animaci se postará studio Production I.G., které můžete znát například z druhé série Haikyuu!! nebo z Usagi Drop. Do režisérského křesla usedl Itazu Yoshimi. Ten na pozici hlavního režiséra nemá moc zkušeností, nicméně jakožto režiséra animace jej můžeme znát ze série Mousou Dairinin (Paranoia Agent). O scénář se postará Suemitsu Kenichi (K, Isobe Isobee Monogatari: Ukiyo wa Tsurai yo), návrhu postav se chopil Kishida Takahiro, jehož můžete znát z Mahou Shoujo Madoka Magica nebo Durarara!!.

Protagonistou příběhu je středoškolák Fujita Tatara, který chce být aspoň v něčem fakt dobrý. K jeho smůle je ve všem úplně průměrný, a aby toho nebylo málo, tak ho ve škole šikanují. Všechno se však změní ve chvíli, kdy se ho zastane Kaname a poté mu ukáže svět tance.

Zdroje: ANN

komentáře 3

 1. Fujiri

  Production I.G.? Právě si to získalo mou pozornost.

  Líbí / Nelíbí: Líbí 0 Nelíbí 0

 2. HaFi

  Na tohle anime se těším vypadá zajímavě :)

  Líbí / Nelíbí: Líbí 0 Nelíbí 0

 3. Izmo

  Tak na toto sa teším. Manga je Super.

  Líbí / Nelíbí: Líbí 0 Nelíbí 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> [spoiler]