Film, Novinky

Hororový film Aragne no Mushikago v kinech příští rok

Výběr_018Na celovečerních filmech většinou pracují studia čítající stovky zaměstnanců. O to je zajímavější, že na chystaném filmu Aragne no Mushikago se o produkci stará pouze jeden člověk. Sakamoto Saru tedy vymyslel příběh, napsal scénář, postaral se o režii, o samotnou animaci, a dokonce i o hudební ozvučení. Film se měl původně dostat do kin letos na podzim, nicméně nově byl termín posunut na další rok.

Sakamoto začínal jako tvůrce anime na volné noze v roce 2002. Podílel se na mnoha projektech, za zmínku stojí například jeho pozice tvůrce 3D grafiky ve filmu Ghost in the Shell 2: Innocence nebo jeho pozice režiséra webového anime Minna no Uta.

Bude se jednat o hororový příběh, který je zasazen do bytového domu, jenž je známý tím, že zde pobývají záhadné bytosti. Nicméně i přesto se zde nastěhuje osmnáctiletá studentka Rin a zažívá plno podivných událostí.

Již zveřejněné upoutávky můžete zhlédnout níže.

Zdroje: ANN

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> [spoiler]