Anime, Novinky

Manga Kakegurui o gamblingu se dočká anime adaptace

KakeguruiKe konci minulého týdne bylo oznámeno, že manga Kakegurui se dočká anime adaptace. Rovnou byla s tím zveřejněna i upoutávka v podobě ilustrace.

Příběh se odehrává na soukromé škole Hyakkaou, na níž je vcelku netradiční studijní plán. Studenti této školy jsou dětmi těch nejbohatších z nejbohatších, proto není zase tolik důležité, jak moc jim jde sport nebo jak se umí našprtat poučky z učebnic. Hlavní je schopnost přečíst svého soupeře a umět obchodovat, což se nejlépe trénuje pomocí gamblení. Vítězové si žijí jako králové a poražení jsou pěkně ždímaní. A do tohoto světa vstupuje protagonistka Jabami Yumeko.

Do režisérského křesla usedl Hayashi Yuuichirou (Garo: Honoo no Kokuin), o scénař se postarala Kobayashi Yasuko (Shingeki no Kyojin, Claymore). O grafické ztvárnění postav Akita Manabu (Turnover), Animace probíhá ve studiu MAPPA.

Autorem mangy je Kawamoto Homura, o kresbu se postaral Naomura Tooru. Manga začala vycházet na jaře roku 2014 a tento měsíc má vyjít šestý svazek. Kromě anime příběh inspiroval i další dvě vedlejší manga serializace.

Zdroje: SGCafe, ANN

Komentáře: 1

  1. qwert2

    Byl bych raději, aby adaptaci dostala Isekai Houtei -Rebuttal Barrister-, ale i tak je to dobrá zpráva :) Už se těším.

    Líbí / Nelíbí: Líbí 1 Nelíbí 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> [spoiler]