Film, Novinky

No Game No Life Zero se představuje v první upoutávce

no_game_no_lifeNa oficiálních stránkách anime No Game No Life se v pátek objevila první upoutávka k chystanému filmu, jenž dostal jméno No Game No Life Zero. Kromě toho jsme se i dozvěděli, jak bude vypadat produkční štáb a že se filmu fanoušci dočkají ještě letos. Více informací bude známo 26. března na AnimeJapan 2017.

Co se týče produkčního štábu, tak se oproti anime sérií žádné razantní změny nedějí. O návrh postav se sice nově postará Tasaki Satoshi, nicméně jinak žádné změny v produkčním štábu nejsou známé. To znamená, že do režisérského křesla opět usedla Ishizuka Atsuko a za scénářem stojí Hanada Jukki.

Jako předloha k anime sérii posloužila light novela, kterou Kamiya Yuu začal psát v roce 2012. Za tu dobu jsme se dočkali devíti knih, poslední z nich vyšla loni v létě. Samotná anime série se skládá z dvanácti epizod a premiéru měla v dubnu roku 2014.

Zdroje: ANN, SGCafe

komentáře 3

 1. Brango

  No co k tomu dodat? Asi jen jedno slovo: Hurá ! ! ! ! !

  Pozitivně hodnocen. Líbí / Nelíbí: Líbí 10 Nelíbí 0

  • mhx47

   Vieme akú to bude mať náväznosť na anime? Ja som kukal len to a som teda veľmi smutný, že nechceli robiť pokračovanie. Super bolo.

   Líbí / Nelíbí: Líbí 1 Nelíbí 0

   • Brango

    Tak to vypadá že se bude jednat o prequel.
    (Podle traileru co jsem vyděl na YT hádám že příběh bude pojednávat o minulosti světa Disboard. Ještě když nebylo 10 přikázaní a ve světě zuřila válka. Asi to bude o Tetovi jak si prošel všemi války a jak nakonec získal post jediného pravého boha. Ale viděl jsem tam Teta jak mluví s Izunou, takže možná to bude navazovat na sérii, ale pak někdo začne vyprávět o minulosti a bude z toho prequel).

    Líbí / Nelíbí: Líbí 0 Nelíbí 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> [spoiler]