Anime, Novinky

Příběh čarodějky Zero již za pár týdnů

zero_kara_hajimeru_mahou_no_shoV Tokiu na Dengeki Game Festivalu 2017 bylo odhaleno, že adaptace light novely Zero kara Hajimeru Mahou no Sho se dočká premiéry již desátého dubna. Společně s již dříve zveřejněnými informacemi si fanoušci můžou udělat obrázek o tom, co je čeká.

Light novela se odehrává ve fantasy světě, ve kterém sice existuje magie, ale nikdo jí pořádně nerozumí. Příběh sleduje čarodějku Zero, kterou obyčejný svět nezajímá, a jejího ochránce, žoldnéře, co je na půl člověk a na půl zvíře. Společně chtějí najít magickou knihu, která ukrývá sílu, s jejíž pomocí jde zničit svět.

O animaci se postaralo studio White Fox (Steins;Gate, Katanagatari), režie se chopil Hirakawa Tetsuo (Kawa no Hikari, Aku no Hana). Mataga Daisuke (Sakasama no Patema) a Kimiya Ryousuke na anime pracují jako hlavní režiséři animace a autoři grafického ztvárnění postav.

Zdroje: ANN

Komentáře: 1

  1. ...

    To počeštěný Tokio vypadá hrozně 😃 zlaté Tokyo

    Líbí / Nelíbí: Líbí 1 Nelíbí 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> [spoiler]