Hraná díla, Novinky

Nová upoutávka na hranou adaptaci Tokyo Ghoul

tokyo_ghoul_live_actionNa oficiálních stránkách chystané hrané filmové adaptace mangy Tokyo Ghoul se objevila nová půlminutová upoutávka. Video je oficiálně dostupné ve verzi s anglickými texty a titulky a ukazuje představuje nám obsazení hlavních postav.

Příběh této hororové seinen mangy vypráví o světě, ve kterém jsou lidé utlačováni strachem z tajemných ghúlů – bytostí, které požírají lidi. Výrazně jim to zjednodušuje schopnost maskovat se za člověka, díky čemuž se bez problému pohybují v lidském společenství. Hlavní hrdina a vášnivý čtenář knih Kaneki Ken jednoho dne v Tokiu potká dívku jménem Rize, která je stejným knihomolem, jakým je on sám. Netuší ovšem, že ho toto setkání uvrhne do temného světa ghúlů a jeho samotné bytí se od základu změní. Manga již inspirovala několik anime (dvě anime série a několik OVA v letech 2014 a 2015), hry na PS Vita a chytré telefony, a dokonce i divadelní inscenaci.

 

Zdroje: Crunchyroll, ANN

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> [spoiler]